Serwis pojazdów ciężarowych i osobowych Gorzów Wielkopolski

Oferujemy serwis i naprawę samochodów ciężarowych oraz osobowych

 
 

TRUCK-SERVICE

ul. Zielona 33,
66-400 Gorzów Wlkp.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00,
Sobota, niedziela: Zamknięte

Naprawa i serwis układu SCR AdBlue

AdBlue – to płyn, który jest stosowany w motoryzacji jako reduktor w rozkładzie szkodliwych tlenków azotu. Serwis, diagnostyka, naprawa układu AdBlue.

Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa to jedna z naszych specjalności. Nasza firma jest wyposażona w urządzenia diagnostyczne, które pozwalają diagnozować samochody wszystkich znanych producentów.

Mobilny Serwis TIR (1000 km od Gorzowa)

Usuniemy usterkę na drodze, parkingu lub podczas pauzy, gdy w najmniej oczekiwanym momencie TIR lub naczepa ulegnie awarii. Ceny są znacznie niższe od serwisów zachodnich! Jakość nie gorsza, a może nawet… Serwis mobilny wykonuje naprawy w promieniu 1000 km w zakresie: · diagnostyka komputerowa · naprawa układu pneumatycznego i hamulcowego · naprawa instalacji elektrycznych · naprawa układu zawieszenia · naprawa układu paliwowego

Wymiana oleju/filtrów samoch. ciężarowy

Naprawa układu paliwowego

Usługi regeneracyjne i diagnostyczne. Naprawa aparatury paliwowej.

Serwis i naprawa naczep, przyczep.

Serwis naczep oferuje kompleksową naprawę naczep, gwarantując szybkość, sprawność oraz profesjonalizm! Naprawa i serwis naczep obejmuje wymianę opon, naprawę hamulców, systemów zawieszenia elektrycznych, naprawy mechaniczne uszkodzonych naczep.

Nasz serwis naczep specjalizuje się w diagnozowaniu usterek i szybkim usuwaniu problemów, gwarantując długotrwałe i solidne rozwiązania. Wybierz fachowców naprawy naczep! Doświadczeni mechanicy zapewniają wysoką jakość usług. Skontaktuj się z nami już dziś!

Serwis i naprawa układu kierowniczego

Układ kierowniczy to jeden z najważniejszych elementów pojazdu. Nawet najmniejsze niedomagania wpływają na bezpieczeństwo i komfort podróżowania, a dodatkowo mogą powodować szybsze zużywanie się np. opon czy łożysk kół.

Serwis ukł. hamulcowego i pneumatycznego

Hamulce jak wiadomo to najważniejszy układ w pojeździe! Użytkownicy pojazdów ciężarowych mogą w serwisie BRJE wymienić okładziny i klocki hamulcowe, przetoczyć lub wymienić bębny i tarcze hamulcowe, wymienić lub wyregulować zawory, wymienić lub naprawić zaciski hamulcowe.

Serwis układu wydechowego

Sprawny układ wydechowy zapewnia bezpieczne i komfortowe korzystanie z auta. Naprawa układów wydechowych pozwoli przywrócić pełną funkcjonalność poszczególnych podzespołów wydechu w samochodzie.

Naprawa i serwis układu zawieszenia

Układ zawieszenia składa się z wielu elementów, w tym z wahaczy i stabilizatorów. Dwa inne kluczowe elementy to sprężyny i amortyzatory. Jeżeli zauważyłeś/aś jakiekolwiek zmiany w stabilności prowadzenia samochodu i jego przyczepności do drogi, odwiedź nash warsztat!

Naprawa instalacji elektrycznych

Bez sprawnej instalacji elektrycznej auto daleko nie zajedzie. Znamy się na tym!

Serwis ogrzewania postojowego

Kompleksowo naprawiamy agregaty grzewcze.

Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej

Dbać o klimatyzację należy okresowo i zdecydowanie! Polecamy nasz serwis klimatyzacji samochodowej. 

Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Kupując samochód używany powinniśmy sprawdzić jego stan techniczny. Jak to zrobić? Warto przed zakupem umówić się na przegląd techniczny u dobrego, sprawdzonego mechanika.

Wymiana oleju i filtrów (auto osobowe)

Wymiana oleju to podstawowa czynność podczas eksploatacji pojazdu.

Mapa dojazdu do serwisu